TR  EN
Anasayfa    Yeni Yıldırım    Temsilciliklerimiz    Ürünler    Sektörler    İnsan Kaynakları    İletişim   
 
Hakkımızda
 
1948 yılında Konya' da Ali Çoktosun tarafından kurulan Yıldırım Elektrik, elektrik tesisatı işiyle hizmete başlamıştır. Elektrik malzemeleri toptancılığına Ömer, Tayyar, Mehmet ve İsmail Çoktosun ortaklığında devam etmiş ve yurt çapında önemli başarılara imza atmışlardır.

Yeni Yıldırım Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti' nin ana faaliyet alanı alçak ve orta gerilim elektrik malzemeleri, şalt ve teknik elektrik malzemeleri, dekoratif, iç ve dış cephe aydınlatmaları ticaretidir. Yeni Yıldırım Elektrik Büsan Özel Organize Sanayi' nde bulunan Yeni Yıldırım Elektrik merkez bina ve Lampo aydınlatma mağazasında hizmet vermektedir.

Yeni Yıldırım Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, 1948'den günümüze değin devam ettirdiği dengeli ve istikrarlı büyüme politikaları ve sunduğu geniş ürün yelpazesi ile yurt çapında yüksek pazar payına sahip, sektörde aranılan ve istenilen bir firmadır.

60 yıla yakın süredir faaliyet gösteren şirket, sahip olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, insan haklarına olan saygısı ve ahlaki değerlere bağlılığı sayesinde müşterileriyle, tedarikçileriyle ve çalışanlarıyla uzun vadeli ve güvenilir ilişkiler kurmuştur.

Misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve sürekli gelişen teknolojiler ile "İnsana yapılan hizmet en yüce hizmettir" perspektifinde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz; daima "En iyi" olmak vazgeçilmez hedefimizdir.